Satisfyer – Dark Desire Lay-On масажер

1799 ден

Карактеристики:

Стимулација на клиторисот преку моќни вибрации.

  • Вклучен е магнетен USB кабел за полнење
  • Материјал: силикон, ABS
  • Силикон кој одговара на кожата
  • Водоотпорен (IPX7)
  • Лесно се чисти
  • Ли-јонска батерија што се полни
  • 15 програми за вибрации
  • Тивок режим на работа
  • Големина: долга 9,4 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E28628 Категории , Ознака:
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Dark Desire Lay-On масажер

Добијте 15 начини да го достигнете големиот O со овој забавен масажер! Искусете големи возбудувања со овој масажер со големина на привезок! Заоблениот врв ги фокусира вибрациите на вашиот клиторис и слатки точки за интензивна стимулација. Рамниот грб шири вибрации за смирувачки масажи и сензуални сензации. Има 15 режими на вибрации.

Dark Desire е, во форма, лесен мал овален комплет со убави акценти од розово злато и многу секси, суптилна текстура. Тој е апсолутно совршен масажер за таргетирање на вашите зони (клиторисот е очигледна цел, но е совршен за брадавиците, главата на пенисот, ушите, прстите на нозете), оди до 15 начини на длабоки, резонантни вибрации. Можете да го држите во твојата рака, држете ја во нивната или, како што сугерира името, легнете на неа.

Лесно за контрола и приспособување, горното копче (+) на Dark Desire го активира моторот и кружи низ опциите за вибрации нагоре, додека  долното копче (-) служи за движење низ секоја опција за стимулација надолу. Така е, ќе можете да чекорите назад или напред низ 15-те шеми на вибрации без да започнете од нула. Лесно се полни преку USB, Dark Desire ќе биде подготвен да се пробие секогаш кога ќе добиете желба. Напојувајте го со прикачување на вклучениот магнетен кабел за полнење на магнетните точки на основата.

Времето на полнење е 3,5 часа, што е доволно за работа на моторот до 50 минути.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Dark Desire Lay-On масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Dark Desire Lay-On масажер
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top