Sex Play – Карти

539 ден

Карактеристики:

  • Сет од карти со мотив камасутра.
  • Одлични за подарок
  • Иделани за предигра
  • Можност за запознавање на партнерот преку игра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: F618-F6181Y-D-222243 Категории , , Ознака:
Сигурно плаќање

Sex Play – Карти

Што играме? Вечерва … СЕКС ИГРА!

Откријте го сексот на поинаков начин, заборавете на табуата и откријте ја оваа возбудлива игра која ќе ви ги оствари сите желби.

Sex Play е игра со карти каде што ќе дознаете повеќе за вашиот партнер преку прашања, заведување. Ќе ги реализирате еротските фантазии и сето она што никогаш не сте помислиле да го направите. Дали ќе успеете да стигнете до крајот?

Правила на играта:

Има 55 букви. Измешајтеги  и дистрибуирајтеги по  половина до секој играч, формирајќи два сета. Најстариот играч ќе започне, покажувајќи карта. Другиот ќе мора да го направи она што го покажува буквата. Потоа другиот ќе го покаже и така натаму.
Во оваа сет секоја буква има свое значење:

Ј: Бакнежи: Бакнувајте ја областа на телото што се појавува на фотографијата.
Q: Рачна стимулација: Направете ja стимулација што се појавува на буквата.
К: Орален секс: Оралниот секс е важен, покажете го со извршување на дејството како што покажува буквата.
A: Пенетрација: Со овие пози на Камасутра ќе се изненадите еден со друг.
Останатите бројки имаат друго значење:

Срца: Мора да одговорите на сите прашања, на крајот од играта подобро ќе го запознаете партнерот.
Ромб: Активности во пар: Важно е да знаете како да го натерате другиот да ужива, тука ќе откриете нови сензации.
Детелина: Кажете му на партнерот во уво што сте ставиле во писмото. Сетилото за слух е многу важно. Некои сензуални зборови што ни ги кажува партнерот ја зголемуваат нашата возбуда и сексуалната желба.
Пик: Тестови … Тука ќе го предизвикате вашиот партнер! Што ќе може да направи за вас?
Играта завршува кога картите се завршени (или кога една од двете не може да издржи повеќе).

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex Play – Карти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sex Play – Карти
539 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top