Романтично срце

1199 ден

Карактеристики:

  • инструкции
  • Кутија
  • 100 предизвици
  • Иделни за предигра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Романтично срце

Повеќе од 100 предизвици за чиста романса! Прекрасен подарок за секоја пригода. Кутија со 100 предизвици за парови.

Побарајте од вашиот партнер да ја пушти вашата најромантична песна. Направете патека од рози или свеќи до место каде што го чека изненадување вашиот партнер. Кажете за романтичен сон што сте го имале или напишете љубовна песна.

Романтичното срце е храбра и примамлива игра за вас и вашиот партнер. Секој од вас ќе извади ролна хартија од кутијата, користејќи ја пинцетата. Што ќе се случи сега? Дали ќе биде прекрасно и пријатно време поминато заедно, или интимна и страсна вечер?

Овој подарок е неспоредлив со која било друга игра, нема временски ограничувања и двајцата ќе бидете победници. Овој подарок можете да го искористите во секое време од денот и понекогаш ќе се изненадите со романтично фрлање од вашиот партнер. Некои задачи може да се одиграат веднаш, но организирањето романтична вечер или подготовката на возбудливо изненадување ќе доведе до прекрасно време заедно во подоцнежен момент.

Накратко: подарок за негување многу романтични и интимни моменти.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Романтично срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Романтично срце
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top