Rocks-Off – Silhouette сет за парови

2199 ден

Карактеристики :

  • Едноставно погалете се за врвно уживање
  • Сензорно кадифено меко тело од првокласен медицински силикон
  • Внатрешна и надворешна стимулација
  • 7 моќни функции
  • 100% водоотпорен
  • Вклучена батерија
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Rocks-Off – Silhouette сет за парови

Сетот се состои од 3 производи, стимулатор, бројаница и bullet вибратор

4US

Уникатен вибрирачки производ за задоволство дизајниран за парови. 4US лесно ќе се лизне и ќе седи удобно на своето место, давајќи двојна забава и за вас и за вашиот партнер.

Bubbles

Откријте го нежниот пристап за кон анална игра со меурчиња. Цврстата основа во форма на Т ќе пулсира додека безбедно се вклопува на вашето тело, додека моќните вибрации патуваат нагоре за да ве возбудат и задоволат.

Tease n please

Овој прекрасен bullet вибратор има 7 моќни функции од кои ќе бидете многу задоволни.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

 

Боја

Златна, Црна

Brand

Rocks-Off

Rocks Off е многу популарен бренд за секс играчки, кој за неколку години стана водечки производител на секс играчки во Англија. Заедничко за сите производи на брендот е тоа што тие се темелно тестирани, се со многу висок квалитет и 100% погодни за телото. Rocks-Off се лансираше на светскиот пазар за возрасни со воведувањето на наградуваниот Rock-Chick. Од своето лансирање, компанијата се здоби со завидна репутација како водечки производител на играчки за возрасни во Велика Британија. Уникатниот дизајн, силниот бренд и изборот на материјали несомнено беа клучот за успехот на Rocks-Off. Rocks-Off ги постави стандардите за секс играчки кои се функционални, безбедни за употреба и пред се без фталати. Кога купувате производ Rocks-Off, имате уверување дека тој е дизајниран со задоволство и безбедност како приоритети.
Rocks-Off-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rocks-Off – Silhouette сет за парови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Rocks-Off – Silhouette сет за парови
2199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top