System JO – Љубовни Коцки

499 ден

Карактеристики:

  • инструкции
  • 3 коцки
  • торбичка
  • Иделни за предигра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: P01530 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

System JO – Љубовни Коцки 

Играјте возбудлива игра со вашиот партнер! Фрли ги трите коцки и исполни ги твоите фантазии.

Содржина: 3 коцки со кадифена торбичка за складирање.

Каде ќе паднат коцките? Љубовта е прашање на случајност. Користете ги овие сексуални коцки за да откриете колку сте среќни. Играта со коцки на System JO е дизајнирана за да можете да ја персонализирате. Како? Свртете ги коцките! Едната коцка го диктира времето, другата дејствата и третата деловите од телото. Пример? 2 мин, уво, бакнежи! Секој пат го контролирате интензитетот на играта.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “System JO – Љубовни Коцки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
три црвени секс коцкиSystem JO – Љубовни Коцки
499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top