Fifty Shades of Gray – Date Night Карти

999 ден

Карактеристики:

  • 52 картички инспирирани од жешки еротски ситуации од трилогијата „Педесет нијанси сиво“
  • 26 картички „Излегување“ за да се забавувате играјќи далеку од дома
  • 26 картички „Остани“ нудат совети за загревање на работите дома
  • Обидете се со една картичка неделно за да уживате во цела година искуства.
  • Тоа е забавен и романтичен подарок за вашиот партнер
  • Јазик: англиски
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: FS-80170-E31562 Категорија Ознака:
FSOG logo
Сигурно плаќање

Fifty Shades of Gray – Date Night Карти

Сет карти од серијата Fifty Shades of Gray секоја од картите има различна задача за вас или вашиот партнер.

Ако има едно нешто што го научивме од книгите Fifty Shades, тоа е дека спонтаноста е возбудлива, тогаш зошто да не ги загреете работите со 52 ноќи за запознавање? Поделени помеѓу „остани внатре“ и „излези“, овие картички нудат цела година возбуда за двајца.

Одлучете дали вашиот состанок ќе биде дома или надвор од дома, потоа затворете ги очите и дозволете картичките да ја предложат вашата сесија за вечерта.

Одличен подарок.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Gray – Date Night Карти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Gray – Date Night Карти
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top