Камасутра коцка

390 ден

Карактеристики:

  • 1 коцка
  • Иделна за избирање пози
  • Бои: Црна. Бела
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Dice2021817 Категорија
Сигурно плаќање
Камасутра коцка

Препуштете се на уметноста на заведување и тргнете на патување на сензуално истражување со нашата Камасутра Коцка. Дизајнирана да додаде возбуда и спонтаност во вашите интимни моменти. Оваа коцка е вашиот билет за светот на задоволство и поврзаност.

Со коцката Камасутра во ваши раце, секое вртење станува покана за откривање нови и возбудливи секс пози. Дозволете случајноста да ви биде водич додека истражувате разновидна низа интимни пози, секоја дизајнирана да ја разгори страста и да ја интензивира вашата врска со вашиот партнер.

Без разлика дали сакате повторно да го разгорите пламенот на страста или едноставно сакате да додадете малку возбуда во вашата рутина, нашата Камасутра коцка е совршено решение. Идеална за парови кои сакаат да ја продлабочат својата интимност или за оние кои сакаат да го зачинат интимниот собир, оваа коцка сигурно ќе инспирира незаборавни моменти на задоволство и екстаза.

Оставете ја коцката да одлучи за вашиот следен потег додека вие и вашиот партнер заедно истражувате нови сфери на задоволство за навистина незаборавно искуство.

Подигнете ги вашите интимни средби и отклучете ги тајните на Камасутра со нашите Камасутра коцки. Без разлика дали сте искусен ентузијаст или нов во светот на сензуалното истражување, овие коцки сигурно ќе инспирираат страст, поврзаност и незаборавни моменти на екстаза.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Камасутра коцка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Камасутра коцка
390 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top