Bijoux Indiscrets – Љубовни коцки

699 ден

Карактеристики:

  • инструкции
  • 27 Лепенки
  • 3 коцки
  • Иделни за предигра
  • Супер занимација за ергенски/момински забави
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E21774 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Bijoux Indiscrets – Љубовни коцки

Каде ќе паднат коцките? Љубовта е прашање на случајност. Користете ги овие сексуални коцки за да откриете колку сте среќни. Играта со коцки на Bijoux Indiscrets е дизајнирана за да можете да ја персонализирате. Како? Свртете ги коцките! Едната коцка го диктира местото, другата дејствата и другата деловите од телото. Пример? Спална соба (јас и ти), уво, бакнежи! Секој пат го контролирате интензитетот на играта.

Препорачуваме сензуална атмосфера, слабо осветлување, ароматични свеќи и музика според моментот, облечете сe, без разлика дали сте во пижами, секојдневна или летна облека. Земете малку храна најдобро јагоди, банана, пијалок шотови, кафе, слатки и/или некоја храна по ваш вкус.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Bijoux Indiscrets

Растечката еротика на литературата од 18 век беше инспирирана од љубопитноста и имагинацијата. Les Bijoux Indiscrets, роман на Денис Дидро, беше објавен во ова време на пребарување. Во него, магичен прстен им открива на ликовите свет полн со еротика и фантазија. Bijoux Indiscrets е провокативна комбинација на еротика и софистицираност за вљубените, комбинација надвор од димензии. Идеите, мирисите, вкусовите, звуците и сензациите формираат суптилен спој, сугерирајќи уникатни искуства и незаборавни моменти.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bijoux Indiscrets – Љубовни коцки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
секс коцки црни со налепнициBijoux Indiscrets – Љубовни коцки
699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top