Карти Камасутра

299 ден

Карактеристики:

  • Сет од 54 карти со мотив камасутра.
  • Одлични за подарок
  • Иделани за предигра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Карти за Покер Камасутра

Оживејте ја секоја ситуација со оваа сет од карти Кама Сутра во стил на покер. Играјте и уживајте како сакате со овој покер шпил Кама Сутра со илустрации.

Сет од 54 карти со мотив камасутра.

Одличен подарок.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Карти Камасутра”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Карти Камасутра
299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top