SEX ROULETTE – Kinky

999 ден

Карактеристики:

  • Игра за парови
  • 24 Предизвици
  • Идеално за подарок
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E29279 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

SEX ROULETTE – Kinky

Додадете малку авантура во вашиот сексуален живот.

Секс рулетот е најновата игра на Tease and Please. Повторно запалете ја еротската возбуда во вашиот љубовен живот со само едно замавнување на стрелката на таблата. Стрелката покажува на број кој одлучува за ризичниот предизвик што се подготвува за вас.

24-те предизвици во Kinky изданието се достапни на 10 јазици: англиски, шпански, француски, германски, холандски, полски, руски, италијански, шведски и норвешки и сигурно ќе додадат возбудлив пресврт во вашиот сексуален живот. Исполнета тајна фантазија или истражени нови сензации? Откријте ги вашите граници, проширете ги хоризонтите на едни со други и уживајте во вашата интимност. Дали сте доволно непослушени за да го завртите рулетот?

Секс рулетот е достапен во следните верзии:
Предигра, Камасутра, Kinky, Љубов и брак, Бакнежи

Големина: 12 x 12 x 1,5 cm (ДxШxВ)

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SEX ROULETTE – Kinky”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
SEX ROULETTE – Kinky
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top