SEX ROULETTE – Love & Marriage

999 ден

Карактеристики:

  • Игра за парови
  • 24 Предизвици
  • Идеално за подарок
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E29280 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

SEX ROULETTE – Love & Marriage

Додадете малку оган во вашиот сексуален живот!

Секс рулетот е најновата игра на Tease and Please. Повторно запалете ја сензуалната возбуда во вашиот љубовен живот со само едно замавнување на стрелката на таблата. Стрелката покажува на број кој одлучува за интимниот еротски предизвик што се подготвува за вас.

24-те предизвици во изданието Љубов и брак се достапни на 10 јазици: англиски, шпански, француски, германски, холандски, полски, руски, италијански, шведски и норвешки и ќе додадат возбудлив пресврт во вашиот сексуален живот за (уште) пострасни задоволство. Дали сте доволно непослушен за да ја фрлите коцката? Доживејте ги вашите љубовни и еротски моменти заедно.

Секс рулетот е достапен во следните верзии:
Предигра, Камасутра, Kinky, Љубов и брак, Бакнежи

Големина: 12 x 12 x 1,5 cm (ДxШxВ)

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SEX ROULETTE – Love & Marriage”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
SEX ROULETTE – Love & Marriage
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top