Secret Play – Игра Рулет и секс коцки

599 ден

Карактеристики:

  • Играта вклучува:
    -1 тркало за рулет
    -Пар шестстрани коцки
  • Идеално за подарок
  • Иделно за предигра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-232980-F6245 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

Secret Play – Рулет и секс коцки

Секс коцки и рулет е совршена игра за да го доведете нивото на возбуда до максимум!

Инструкции:
За да започне играта, секој играч мора да избере непарни или парни и да фрли една коцка. Играчот кој ќе го погоди правилно ја започнува играта. Во случај на нерешен резултат, секој играч повторно ја фрла коцката.

Рулетот содржи три независни подвижни делови. Првиот  е  активност што треба да се изврши, вториот е дел од телото и третиот е фреквенцијата или времето во кое се изведува дејството.

Секој играч ги фрла двете коцки три пати, по една за секој дел од рулетот, поместувајќи ја стрелката, секој пат, според бројот на собирање на двете коцки. Откако стрелката ќе биде поставена на трите дела, играчот мора да ја изврши активноста спомената на делот од телото на партнерот за времето што е означено. Во секое време од играта, ако играчот има двојни шест (12) кога ги фрла коцките, тој/таа мора да извади парче облека.

Играчите се менуваат наизменично додека нивото на возбуда на партнерот не го достигне својот врв, во тој момент тие мора да ја вртат централната стрелка и да ја изведат наведената позиција Камасутра. Направете вашиот партнер да воздивнува од задоволство!

Играчот кој прв доживеа оргазам ја губи играта.

Целна публика: Возрасни

Се препорачува да имате прирака:

Ладен пијалок
Коцка мраз
Масло за масажа
Желба да уживате во играта и добро да се забавувате

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Secret Play – Игра Рулет и секс коцки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Secret Play – Игра Рулет и секс коцки
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top