LADIES NIGHT THE GAME

1399 ден

Карактеристики:

  • Игра за женски друштва
  • 40 Предизвици
  • 4 категории прашања
  • Идеално за подарок
  • Иделна забава за момински забави
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-194917 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

LADIES NIGHT THE GAME

Дознајте за вашите пријатели преку четири категории на интимни и интересни прашања.

Примерок прашања вклучуваат:

„Со кој од моите бивши би сакала да се слушнам?

„Кој е мојот омилен порок?

„Победете во играта со тоа што ќе бидете играч кој најдобро погодува како ќе одговорат нејзините пријатели. Одлична забава за СИТЕ ваши женски ноќни настани.

Играта вклучува:

Женски ноќен спиннер,
1 подлога за игри Ladies Night,
40 картички со прашања само за забава,
40 картички со прашања за животниот стил,
40 картички со прашања за стил и врски.
Јазик: англиски и шпански

Целна публика: Возрасни

Број на играчи: 2 или повеќе

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LADIES NIGHT THE GAME”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LADIES NIGHT THE GAME
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top