LoversPremium – Љубовни Коцки

699 ден

Карактеристики:

  • инструкции
  • 3 коцки
  • торбичка
  • Иделни за предигра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E22004 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

LoversPremium – Љубовни Коцки

Играјте возбудлива игра со вашиот партнер! Фрлете ги трите коцки (розова за дел од телото, црна за акција и бела за локација) и исполни ги вашите тајни фантазии.

Содржина: 3 коцки со кадифен торбичка за складирање.

Каде ќе паднат коцките? Љубовта е прашање на случајност. Користете ги овие сексуални коцки за да откриете колку сте среќни. Играта со коцки на LoversPremium е дизајнирана за да можете да ја персонализирате. Како? Свртете ги коцките! Едната коцка го диктира местото, другата дејствата и другата деловите од телото. Пример? Спална соба (јас и ти), уво, бакнежи! Секој пат го контролирате интензитетот на играта.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

LoversPremium

LoversPremium, Passion & Romance forever, е бренд специјално развиен за парови кои сакаат да експериментираат со цел да постигнат поинтимно задоволство. Производите се прекрасно спакувани, што веднаш ќе ве стави во романтично расположение. Подобрете ја вашата врска со споделување сензуални искуства.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoversPremium – Љубовни Коцки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LoversPremium – Љубовни Коцки
699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top