Fifty Shades of Grey – Еротски Коцки

499 ден

Карактеристики:

  • инструкции
  • 2 коцки
  • торбичка
  • Иделни за предигра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E31514 Категорија Ознака:
FSOG logo
Сигурно плаќање

Fifty Shades of Grey – Еротски Коцки

Играјте возбудлива игра со вашиот партнер! Фрли ги двете Fifty Shades of Grey – Еротски Коцки и исполни ги твоите фантазии.

Содржина: 2 коцки со кадифена торбичка за складирање.

Каде ќе паднат коцките? Љубовта е прашање на случајност. Користете ги овие сексуални коцки за да откриете колку сте среќни. Играта со коцки на Fifty Shades of Grey е дизајнирана за да можете да ја персонализирате. Како? Свртете ги коцките! Едната коцка го диктира дејството и другата деловите од телото.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Еротски Коцки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey - Еротски КоцкиFifty Shades of Grey – Еротски Коцки
499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top