VALENTINE – Календар за состаноци

1049 ден

Карактеристики:

  • Календар за состаноци
  • 24 Предизвици
  • Идеално за подарок
  • Иделна забава
  • Одлична предигра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-222115 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

VALENTINE – Календар за состаноци

24 романтични предизвици за да ги изненадите вашата парнери!

Овој календар за прослава на љубовта е преполн со романтични предизвици за вас и вашиот љубовник. Секој ден отворате една од 24-те врати. Што ќе ти се прави? Дали тоа ќе биде масажа со свеќи, сензуална приказна или интимен стриптиз? Едно е сигурно: ќе уживате во незаборавни љубовни денови и ноќи!

Со Календарот за прослави на љубовта ќе му дадете спонтан и романтичен поттик на вашиот љубовен живот. Кој знае, обичните денови можат да се претворат во нешто многу празнично!

Ајде да ја отвориме вратата за љубов и да го изненадиме вашиот партнер со овој возбудлив подарок. 24-те предизвици во овој календар доаѓаат на 10 јазици: англиски, шпански, француски, германски, холандски, полски, руски, италијански, шведски и норвешки и ја отвораат вратата за уште повеќе љубовни и романтични моменти поминати заедно.

Целна публика: Возрасни

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VALENTINE – Календар за состаноци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
VALENTINE – Календар за состаноци
1049 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top