Fifty Shades of Gray – Play Nice Talk Dirty Карти

999 ден

Карактеристики:

  • 52 картички инспирирани од жешки еротски ситуации од трилогијата „Педесет нијанси сиво“
  • Картите со задачи за почетници па се до многу жешки предизвици
  • Играјте една од трите предложени игри или смислете ваша игра
  • Тоа е забавен и романтичен подарок за вашиот партнер
  • Јазик: англиски
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E31561 Категорија Ознака:
FSOG logo
Сигурно плаќање
Fifty Shades of Gray – Play Nice Talk Dirty Карти

Инспирирајте нови искри во спалната соба кога ќе го извадите пакетот карти за играње Fifty Shades of Gray – Play Nice Talk Dirty Карти. Исполнета со цитати од книгите што ја зголемуваат самодовербата, секоја картичка може да се пофали со секси фраза и инструкции за вас и вашиот партнер да истражувате заедно.

Дизајнирани како стандарден шпил, има 52 картички и четири класични костуми на „Педесет нијанси“: клучот, вратоврската, манжетните и прстенот. Но, ова се многу повеќе од вашите просечни карти за играње – секоја од нив има смела фраза која ќе ви помогне да ја совладате уметноста на валкани разговори.

Истражете три предложени начини за играње, искористете ги за да креирате скрипта за таа игра со улоги што толку многу сте сакале да ја испробате или едноставно наизменично влечете карти и изведувајте ги упатствата.

Одличен подарок.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Gray – Play Nice Talk Dirty Карти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Gray - Play Nice Talk Dirty КартиFifty Shades of Gray – Play Nice Talk Dirty Карти
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top