Kheper Games – Романтични конфети во форма на срце

499 ден

Карактеристики:

  • може да се користи како поклон за ергенски или момински забави
  • Боја: Розова и Црвена
  • конфети во форма на срце
  • можат да се користат во вода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E22325 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

Kheper Games – Романтични конфети во форма на срце

Конфети со форма на романтични срца за  секакви прилики! Направете заводлива патека до спалната соба за секси изненадување или вклучете ги поканите за забава. Фрлете малку на масата за да ја направите вечерата под свеќи уште поспецијална. Пливаат и во вода и се одлични за сензуални бањи и топли кади. Без разлика дали славите годишнина, го изненадите вашиот љубовник со жежок состанок или подарувате романтичен подарок, забавете го со конфети. Секоја кесичка содржи 7,5 грама конфети. Полиестерската ткаенина дава свиленкаст изглед и доаѓа во мешавина од розова и црвена боја.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Kheper Games – Романтични конфети во форма на срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Kheper Games – Романтични конфети во форма на срце
499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top