LoversPremium – Енергетски Масажер

1199 ден

Карактеристики:

  • Големина: 9 cm (висока) x 10 cm (дијаметар)
  • Лесен и практичен дизајн за удобна самомасажа
  • Ергономски обликуван за притисок без напор
  • Масажерот доаѓа во убава кутија за подарок
  • Светлечки топки (забава во мракот)
  • Тип на батерија: 3 x AAA батерија
  • Вклучена батерија: не
  • Не е водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E22057 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

LoversPremium – Масажер

Трите топчиња за масирање даваат сцинтилирачка масажа, која може да почувствувате како допира длабоко во вашите мускули. Топките светнуваат (особено забавно во темница). Многу удобно за држење. Моќниот мотор има едноставно копче за вклучување и исклучување. Користи 3 x AAA батерии (не се вклучени).

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Бела, Розева

Brand

LoversPremium

LoversPremium, Passion & Romance forever, е бренд специјално развиен за парови кои сакаат да експериментираат со цел да постигнат поинтимно задоволство. Производите се прекрасно спакувани, што веднаш ќе ве стави во романтично расположение. Подобрете ја вашата врска со споделување сензуални искуства.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoversPremium – Енергетски Масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LoversPremium – Енергетски Масажер
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top