LoversPremium – Масажер

899 ден

Карактеристики:

  • Големина: 10 cm (висока) x 11,5 cm (долга) x 3,5 cm (ширина на тркалото)
  • Лесен и практичен дизајн за удобна самомасажа
  • Димензии совршени за носење со себе, каде и да одите
  • Ергономски обликуван за да врши притисок без напор
  • Масажерот доаѓа во убава кутија за подароци
  • Водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E22055 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

LoversPremium – Масажер

Овој масажер има тркало, полно со цврсти и меки грутки, кои ја стимулираат циркулацијата на крвта и создаваат чувство на пецкање и опуштање. Со користење на рачката можете лесно да го зголемите притисокот и да ја одредите совршената цврстина на масажата.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Бела

Brand

LoversPremium

LoversPremium, Passion & Romance forever, е бренд специјално развиен за парови кои сакаат да експериментираат со цел да постигнат поинтимно задоволство. Производите се прекрасно спакувани, што веднаш ќе ве стави во романтично расположение. Подобрете ја вашата врска со споделување сензуални искуства.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoversPremium – Масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LoversPremium – Масажер
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top