Shunga – Свеќа за масажи

499 ден

Карактеристики:

  • Димензии: 2,5 cm x 6 cm.
  • Арома на вино од јагода.
  • 30 мл.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: S9046084 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Shunga – Свеќа за масажи

Масажата никогаш не била толку посебна, сензуална и страсна како со оваа свеќа. Ако сакате илјадници сензации да го нападнат вашето тело, не двоумете се повеќе и пробајте ја оваа свеќа за да ги направите најспецијалните масажи што некогаш сте ги направиле.

Овој сјај е инспириран од јапонската еротска уметност. Тоа е вистинска покана за патување кое ќе ве остави со отворена уста. Оваа елегантна козметика е ода на сензуалност, возбуда и страст. Дали се осмелувате? Нека започне патувањето!

Уживајте во сите ваши сетила во романтичната атмосфера на свеќата за масажа Shunga. Неговите природни масла со мирис на вино од јагода ќе ви дадат чувство на целосна релаксација, а прекрасно дизајнираната метална кутија инспирирана од јапонската уметност е уметничко дело сама по себе.

Свеќата гори до 7 часа и е направена од 100% природни состојки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Shunga – Свеќа за масажи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top