Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со ладен ефект

499 ден

Опис на производот

  • Погодни за масажа
  • Лесно се плакне и не остава дамки
  • Има сензуална арома и свилена текстура
  • Да не се чува на директна сончева светлина и влажност.
  • Не нанесувајте околу очите или околу рани.
  • Во случај на иритација, прекинете ја употребата.
  • Не е компатибилен со кондоми

Достапност: На залиха

SKU: D-212716 Категорија
Сигурно плаќање

Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со ладен ефект

  • Погодни за масажа
  • Лесно се плакне и не остава дамки
  • Има сензуална арома и свилена текстура

Познатите бразилски топчиња помагаат да се истакнат интимните моменти Овие топчиња се со разладувачки ефект врз кожата. Тие се 100% безбедни.
Обезбедува уникатно чувство на експлозија на сензуалноста. Ефектот на овие топчиња помага да се стимулираат и издигнат чувствата на задоволство за време на предиграта како и за време на сексуален однос.

Супер квалитетен производ направен во Шпанија.

 

Упатство за употреба
Намачкајте ги рацете со вода и држете го бразилското топче. Во контакт со влажноста и топлината на раката, топчето се раствора за околу 3-5 минути, ослободувајќи го маслото.
Нанесете со нежно масирање на ерогените области. Капсулата е направена од желатин, а внатрешната течност е масло за тело. По контакт со топлината на телото, топчето се раствора за кратко време, ослободувајќи течност што подмачкува, како и прекрасна арома, кои ја прават еротска предигра поинтересна и  го претвораат сексуалниот однос во интензивно патување до оргазам.

Овие бразилски топчиња можат да се користат и како интимен лубрикант. Сè што треба да направите е да вметнете топче во вагината или анусот и оставете го да се стопи околу 5 минути пред сексуалниот однос.

Внимание

Производот не е компатибилен со кондоми

Состојки

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Secret Play

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со ладен ефект”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со ладен ефект
499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top