Aquaglide – Масло за масажа со загревачки ефект – Зелено Јаболко 150мл

890 ден

Карактеристики:

  • Само за надворешна употреба.
  • Загревачки ефект
  • Вкус на зелено јаболко
  • Без шеќер
  • Растворливо во вода
  • Сензуални искуства со мирис и вкус со идентични ароми на природата
  • Дерматолошки + клинички тестиран
  • Компатибилен со латекскондоми

Достапност: На залиха

SKU: D-214788 Категорија
Сигурно плаќање

Aquaglide – Масло за масажа со загревачки ефект – Зелено Јаболко

Висококвалитетно масло за масажа со вкус на зелено јаболко – слатките вкусови ги искушуваат и разгалуваат сетилата за вкус  и тоа е целосно без калории!

Маслото може да се користи за масажа на целото тело. Aquaglide – Зелено Јаболко има загревачки ефект и ги згрева деловите каде што е нанесено.

Исклучителните прехранбени состојки обезбедуваат пријатна топлина на кожата. Стимулирачкиот топлински ефект на течноста обезбедува прекрасна релаксација и желба за повеќе. WARMup е здравје за сетилата.

Велнес за вашите сетила! За врвно уживање, нанесете го WARMup локално на одделни делови од телото и уживајте во смирувачката топлина.

Супер квалитетен германски производ.

Состојки

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Aquaglide

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Aquaglide – Масло за масажа со загревачки ефект – Зелено Јаболко 150мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Aquaglide – Масло за масажа со загревачки ефект – Зелено Јаболко 150мл
890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top