DiabloPicante – 100 бели ливчиња од ружа

599 ден

Карактеристики:

  • може да се користи како поклон за ергенски или момински забави
  • Боја: бела
  • конфети во форма на ливчиња од ружа
  • можат да се користат во вода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-230271 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

DiabloPicante – 100 бели ливчиња од ружа

Изненадете го вашиот партнер – исфрлете неколку ливчиња од ружа на креветот или во бањата.

Пакетот е составена од 100 бели ливчиња. Изненадете го вашиот партнер со ширење на неколку ливчиња од роза во спалната соба, бањата или креирајте патека од ливчиња за да го обележите патот до љубовта.

Конфети со форма на ливчиња од ружа за секакви прилики! Направете заводлива патека до спалната соба за секси изненадување или вклучете ги поканите за забава. Фрлете малку на масата за да ја направите вечерата под свеќи уште поспецијална. Пливаат и во вода и се одлични за сензуални бањи и топли кади. Без разлика дали славите годишнина, го изненадите вашиот љубовник со жежок состанок или подарувате романтичен подарок, забавете го со конфети. Секоја кесичка содржи 100 конфети. Полиестерската ткаенина дава свиленкаст изглед.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DiabloPicante – 100 бели ливчиња од ружа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
DiabloPicante – 100 бели ливчиња од ружа
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top