Big Teaze Toys – Ароматична купка Ванила со вибратор

799 ден

Карактеристики:

  • бомба за капење збогатена со феромони
  • феромоните ја нагласуваат женската привлечност, заведуваат, ги стимулираат сетилата,
  • верзија на мирис –Ванила – заводлив мирис кој ќе ви даде чувство на луксуз и мекост.
  • Бомбата за капење содржи природни масла за регенерација на кожата – тие даваат чувство на негување и оставаат заштитна фолија на телото
  • како да се користи: одвиткајте ја бомбата за капење и ставете ја во када наполнета со топла вода – воила, на тој начин можете да подготвите многу ароматична купка!
  • Состојки: Натриум бикарбонат, лимонска киселина, натриум сулфат, глицерин, мирис.
  • големина/тежина: 100 g
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E29023 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Big Teaze Toys – Ароматична купка Ванила со вибратор

Изненадување со бомба за капење со вибрирачки масажер за тело

Миризлива солена топка за капење со вибрирачки масажер за тело внатре како изненадување.

Сакате да се опуштите? Што може да биде поубаво од тоа да одвоите момент за себе со прекрасно релаксирачка бања. Смирете го вашето тело и ум, потопете се во луксузот и оставете ги секојдневните грижи да исчезнат. Бањата со прекрасен мирис го намалува стресот и ги релаксира вашите сетила.

Оваа бомба за капење обезбедува дополнителна релаксација, бидејќи во внатрешноста на топката има вибрирачки масажер за тело. Масажерот можете да го најдете кога топката сол за капење ќе се раствори во топла вода. Масажерот за тело обезбедува релаксирачки, нежни вибрации на вашето тело.

Ванила
Слаткиот мирис на ванила е популарен, заводлив мирис кој ќе ви даде чувство на луксуз и мекост.

Состојки:
Натриум бикарбонат, лимонска киселина, натриум сулфат, глицерин, мирис.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Big Teaze Toys – Ароматична купка Ванила со вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Big Teaze Toys – Ароматична купка Ванила со вибратор
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top