Vibe Therapy – Oribto

3199 ден

Карактеристики:

  • Целосно водоотпорен
  • Два индивидуални вибрирачки мотори
  • Тивка, но моќна вибрација
  • 7 програми за контролиран интензитет на вибрации
  • Високо имагинативен и ергономски дизајн
  • Хигиенски супериорен медицински силикон
  • Копчиња на допир за лесно користење
  • Вкупна должина: 22 см
  • Дијаметар: 4 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Вибратор Oribto на брендот Vibe Therapy

Vibe Therapy Orbito Vibrator е класичен вибратор чија можност овозможува виткање за цели 90 степени. Оваа флексибилна секс играчка за жени е целосно водоотпорна и има целосен додаток на вибрирачки и ротирачки функции.

Двата форми на топчиња на врвот на вибраторот имаат 2 посебни мотори кои работат синхронизирано или наизменично во зависност од тоа која од 7-те моќни поставки за вибрации ги користите. Направен од 100%, медицински силикон, Vibe Therapy Orbito Vibrator е хигиенски пријателски и исклучително мазен на допир.

Шик водоотпорен личен вибрации за да го смирите целиот ваш стрес. Контролите на оваа женска секс играчка се ергономски дизајнирани за совршено да се вклопат во вашата рака за да можете да си пружите целосно терапевтско искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Brand

Vibe Therapy

Vibe Therapy е бренд со вибратори направени од медицински силикон.Сите производи се дизајнирани имајќи ја на ум модерната жена и се лични масажери од следната генерација. Тие се дизајнирани со љубов во форма и материјали за да обезбедат навистина терапевтско и шик искуство. Тие ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет ширум светот. Палетата е дизајнирана да одговара на секое расположение и стил, Vibe Therapy се персонализирани во секоја смисла на зборот. Елегантно дизајниран за моќни перформанси! Бесшевни, софистицирани, луксузни водоотпорни масажери изработени од силикон.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vibe Therapy – Oribto”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Vibe Therapy – Oribto
3199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top