Vibe Therapy – Meridian вибратор

1899 ден

Карактеристики:

  • Вкупна должина: 17,5 см
  • Боја: Виолетова
  • Материјал: Силикон
  • Потребни батерии: 2x AAA (не се вклучени)
  • Функции 7
  • Водоотпорен

 

Достапност: На залиха

SKU: E28891 Категорија
Сигурно плаќање

Vibe Therapy – Meridian вибратор

Вибратор Меридијан од брендот Vibe Therapy Овој целосно водоотпорен вибратор дава тивки, но моќни вибрации. Дизајнот е имагинативен и ергономски и изработен од хигиенски супериорен медицински силикон. Копчињата на допир го олеснуваат користењето. Уред на батерии со седум функции за достигнување различни степени на задоволство. Целосно водоотпорен и неизмерно издржлив.

На прв поглед, Vibe Therapy Meridian може да изгледа како стандарден вибратор, но неговиот едноставен дизајн е храбар и елегантно текстуриран за да ги задоволи сите ваши барања. Обоен во длабока, живописна виолетова, овој вибратор е уред на батерии со седум функции за достигнување различни степени на пулсирачко, вибрирачко и ескалирачко задоволство. Vibe Therapy Meridian е создаден за да им помогне на корисниците да го остават настрана целиот стрес бидејќи одговара на секоја ваша желба со некомплицирана, удобна команда.

Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.

Боја

Виолетова

Brand

Vibe Therapy

Vibe Therapy е бренд со вибратори направени од медицински силикон.Сите производи се дизајнирани имајќи ја на ум модерната жена и се лични масажери од следната генерација. Тие се дизајнирани со љубов во форма и материјали за да обезбедат навистина терапевтско и шик искуство. Тие ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет ширум светот. Палетата е дизајнирана да одговара на секое расположение и стил, Vibe Therapy се персонализирани во секоја смисла на зборот. Елегантно дизајниран за моќни перформанси! Бесшевни, софистицирани, луксузни водоотпорни масажери изработени од силикон.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vibe Therapy – Meridian вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
VIBE-THERAPY-naslovnaVibe Therapy – Meridian вибратор
1899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top