LoversPremium – Романтични конфети листови од ружа

1199 ден

Карактеристики:

  • може да се користи како поклон за ергенски или момински забави
  • Боја: Црвена
  • конфети во форма на ливчиња од ружа
  • 3 романтични лед свеќи
  • можат да се користат во вода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E22002 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

LoversPremium – Романтични конфети листови од ружа

Изненадете го вашиот партнер – исфрлете неколку ливчиња од роза на креветот или во бањата.

Направете ултимативна романтична атмосфера со овие ливчиња од ружа и треперење на свеќи. Изненадете го партнерот правејќи трага од ливчиња од ружа и романтични лед свеќи. Ливчињата од роза можете да ги исфрлите на креветот. Или направете прекрасна топла купка и оставете ги ливчињата од роза да летаат по водата.

Конфети со форма на ливчиња од ружа за  секакви прилики! Направете заводлива патека до спалната соба за секси изненадување или вклучете ги поканите за забава. Фрлете малку на масата за да ја направите вечерата под свеќи уште поспецијална. Пливаат и во вода и се одлични за сензуални бањи и топли кади. Без разлика дали славите годишнина, го изненадите вашиот љубовник со жежок состанок или подарувате романтичен подарок, забавете го со конфети. Секоја кесичка содржи 100 конфети и 3 романтични лед свеќи. Полиестерската ткаенина дава свиленкаст изглед и доаѓаат во црвена боја.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

LoversPremium

LoversPremium, Passion & Romance forever, е бренд специјално развиен за парови кои сакаат да експериментираат со цел да постигнат поинтимно задоволство. Производите се прекрасно спакувани, што веднаш ќе ве стави во романтично расположение. Подобрете ја вашата врска со споделување сензуални искуства.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoversPremium – Романтични конфети листови од ружа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LoversPremium – Романтични конфети листови од ружа
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top