Obsessive – Ароматична купка со феромони Fun

299 ден

Карактеристики:

  • бомба за капење збогатена со феромони
  • феромоните ја нагласуваат женската привлечност, заведуваат, ги стимулираат сетилата,
  • верзија на мирис – Fun – неверојатен, цветно-овошен-гурмански мирис
  • Бомбата за капење содржи природни масла за регенерација на кожата – тие даваат чувство на негување и оставаат заштитна фолија на телото
  • како да се користи: одвиткајте ја бомбата за капење и ставете ја во када наполнета со топла вода – воила, на тој начин можете да подготвите многу ароматична купка!
  • големина/тежина: 100 g
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E29930 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Obsessive – Ароматична купка со феромони Fun

Размислувате за несекојдневна вечер? Подгответе се со ароматична купка со феромони.

Дополнително, можете да додадете екстра феромони и фантастичен мирис на него. Можете да бидете сигурни дека ќе одлетате. Директно во неговите раце!

Ароматична купка со феромони е вид на производ за капење што ги комбинира релаксирачките својства на бомбата за капење со заводливата моќ на феромони. Овие бомби за капење се дизајнирани да се пуштат во топла бања и да ослободат комбинација од миризливи есенцијални масла и феромони кои можат да помогнат да се релаксираат умот и телото, а исто така потенцијално да се зголеми привлечноста и сексуалната желба. Тие можат да доаѓаат во различни мириси и можат да ги користат и мажи и жени.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Ароматична купка со феромони Fun”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Ароматична купка со феромони Fun
299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top