Секс коцки

290 ден

Карактеристики:

  • 2 секс коцки
  • Иделни за предигра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Sex Dice Категорија
Сигурно плаќање
Секс коцки

Дали сте подготвени да додадете возбудлив пресврт на вашите интимни моменти? Ви ги представуваме Sex Dice – врвната игра со секс коцки дизајнирани да ја разгорат страста и возбудата помеѓу вас и вашиот партнер. Свртете ги коцките и дозволете судбината да ве води додека го истражувате светот на заведување и задоволство.

Овој производ се состои од две коцки кои со нетрпение чекаат да ги претворат вашите фантазии во реалност. Со само фрлање на коцката, ќе тргнете на незаборавно патување на страст и желба.

Како да играте:
Правилата се едноставни, но бескрајно возбудливи. Свртете ги коцките и дозволете судбината да одлучи за вашиот следен потег. Едната коцка го диктира дејството, додека другата го одредува зафатениот дел од телото. Од привлечни допири до жестоки сензации, секоја вртење ветува нови и возбудливи искуства.

Она што ги издвојува Sex Dice е нивната сестраност. Со секоја вртење, имате моќ да ја персонализирате играта според вашите желби. Без разлика дали сте расположени за бавна и сензуална средба или диво и авантуристичко бегство, овие коцки се вашиот билет за вечер исполнета со страст и задоволство.

Љубовта е прашање на случајност, а со Секс коцки ќе откриете колку навистина сте среќни. Па зошто да чекаме? Земете го партнерот, фрлајте ги коцките и оставете ги игрите да започнат. Време е да ја засилите топлината и да ги направите вашите најлуди фантазии реалност.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Секс коцки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Секс коцки
290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top