Секс коцки

290 ден

Карактеристики:

  • 2 коцки
  • Иделни за предигра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Sex Dice Категорија
Сигурно плаќање
Секс коцки

Играјте возбудлива игра со вашиот партнер! Фрлете ги двете коцки и исполнете ги вашите фантазии.

Содржина: 2 коцки

Каде ќе паднат коцките? Љубовта е прашање на случајност. Користете ги овие сексуални коцки за да откриете колку сте среќни. Играта со коцки е дизајнирана за да можете да ја персонализирате. Како? Свртете ги коцките! Едната коцка го диктира дејството и другата деловите од телото.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Секс коцки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Секс коцки
290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top