InToYоu – Сет за врзување

1699 ден

Карактеристки:

  • Лисици
  • Маска
  • Коцки
  • Пердув за скокоткање
  • Комплетен возбудлив сет
  • За мажи, жени и парови
  • Совршен за подарок за почетници
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
InToYоu – Сет за врзување

Откријте ја вашата најфетишистичка и најпалава страна со колекцијата Fetish by Intoyou.

Совршен сет за врзување за оние кои започнуваат во овој возбудлив свет полн со задоволство и разврат. Со овој 4-делен сет можете да ги остварите сите ваши фантазии, од најнепослушните до најлудите.

Заведете, доминирајте, дозволете да бидете заведени, играјте ја улогата на роб, овој комплет е совршен за секоја ситуација. Покријте ги очите на партнерот со свилената маска за допир, врзете му лисици за да доминирате и галете го со малото пердувче, или добро, нека ви го направат тоа. Можете исто така да уживате со коцките, кои ви кажуваат кој дел од телото ќе го користите и каква акција ќе извршите.

Дополнително, со овој сет нема да морате да размислувате што да користите следно, имате се на дофат на раката.

Играчките можете да ги користите за време на предигра или секс.

Комплетот вклучува четири прекрасни предмети за чисто задоволство.

Сè што ви треба за совршено сексуално искуство! Лисици, коцки, маска и пердув за скокоткање.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Црна

Brand

InToYOu

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “InToYоu – Сет за врзување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
InToYоu – Сет за врзување
1699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top