B Swish – Bwild Deluxe Bunny вибратор

3499 ден

Карактеристики:

 • 100% безбедни материјали за телото
 • Материјал: Силикон
 • Вкупна должина: 15,24cm
 • Обем: 3.5 см
 • Напојување: 2 x AAA (не е вклучено)
 • Функции: 6
 • Време на употреба: 3 часа
 • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер, 1 торбичка
 • Водоотпорен: Да
 • Основна боја: Зелена
 • Подмачкување: На база на вода
 • Стил: Зајак (Rabbit)
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-202546 Категории ,
Bswishlogo
Сигурно плаќање
B Swish – Bwild Deluxe Bunny вибратор

Bwild Deluxe Bunny комбинира двојни мотори и 6 функции за максимална пулсирачка моќ и кај вратилото и кај прецизното скокотливо зајаче. Водоотпорен е и изработен од свилен мазен силикон.

Bwild Deluxe Bunny vibrator има два мотори и 6 функции за максимално задоволство. Водоотпорни и направени од свиленкаст силикон, испакнатините со уникатно контурирана глава ќе ја исполнат слатката точка што ја посакувате, додека кадифените мазни скокотливи уши и прецизно прецизниот нос на зајачето ќе ве дивеат. Иако е цврсто откако ќе се постави, зајачето убаво се витка, што овозможува поставување на самото место.

Bwild Deluxe Bunny се одликува со 6-функции на стабилна, пулсирачка и ескалирачка моќ, која ја стимулира секоја точка за контакт на телото благодарение на двојните мотори. Испробајте ги сите 6 функции со кликнување на копче и посебно копче за вклучување/исклучување кога ќе завршите со играњето.

Направен од хигиенски, непорозни силиконски материјали и ABS пластика, Bwild Deluxe Bunny е исклучително пријателски настроен кон телото и неверојатно сензуален при контакт. Уникатниот материјал брзо се загрева за да одговара на топлината на телото додека нуди свиленкасто лизгање. Најдобро се користи со квалитетен лубрикант на база на вода и исчистете го со сапун и топла вода кога ќе завршите со играњето.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Зелена

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – Bwild Deluxe Bunny вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – Bwild Deluxe Bunny вибратор
3499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top