Layla – Portaspilli Вибратор

2399 ден

Карактеристики:

  • 100% безбедни материјали за телото
  • Бои: Виолетова
  • 7 шеми на вибрации и 3 брзини на вибрации
  • Материјал: Силикон безбеден за телото.
  • Димензии: Должина 21 см, Ширина3 см
  • Без фталати
  • Напојување: 3 ААА батерии, не се вклучени.
  • Целосно водоотпорен
  • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E23843 Категорија
Layla-Logo
Сигурно плаќање

Layla – Portaspilli Вибратор

Вибраторот Layla Portaspilli доаѓа во виолетова боја на пеперутка. Вклучува три стимулатори на клиторисот и тенок ротационен вибратор со Г-точка со седум функции.

Вибраторот има пропорционално тело и интегриран надворешен стимулатор на клиторисот. Стимулаторот за клиторисот има двојни уши кои вибрираат кон клиторисот при употреба.

Овој вибратор има 7 модели на вибрации и 3 брзини на вибрации.

Layla е позната по својот висок квалитет на силикон и анатомските форми.

Portaspilli го стимулира вашиот клиторис и вашата г-точка во исто време. Неговата мала заобленост значи дека ве заситува длабоко во вагината, додека вградените метални топчиња ќе ви пружат дополнително задоволство на влезот.

Layla Portaspilli Rabbit vibratorot е водоотпорен и затоа може да се користи и во бањата.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Виолетова

Brand

Layla

Квалитетни играчки за возрасни, изработени од материјали безбедни за здравјето, функционално дизајнирани да им овозможат на корисниците максимално задоволство, по разумни цени.
Layla-Logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Layla – Portaspilli Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Layla – Portaspilli Вибратор
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top