Rocks Off – Every Girl Rabbit Вибратор

4790 ден

Карактеристики:

  • Кадифено меко тело од безбеден силикон
  • Моќни двојни независни мотори за стимулација на клиторисот и вратило
  • 10 функции x 2 за индивидуално мешано задоволство
  • ЛЕД за промена на бојата со синхронизирана сензорен пулс
  • 100% водоотпорен
  • 3 часа време на полнење за до 3 часа задоволство.
  • ДОЛЖИНА: 18,5 см, од кои 10,5 см се вметнуваат.
  • ДИЈАМЕТАР: 3,4 см.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E29583 Категории ,
Rocks-Off-logo
Сигурно плаќање

Rocks-Off – Every Girl Rabbit Вибратор

Заводливо убав и елегантно рационализиран зајак кој е стручно создаден за да ги исполни и воодушеви желбите, потребите и желбите на секоја девојка. Исклучителниот дизајн и кадифениот мек силикон ги обвиткуваат двата моќни независни мотори кои предизвикуваат прецизни мешани вибрации на телото и стимулаторот на клиторисот за крајно задоволство со секоја пулсирачка боја на неговото срце што чука. Се за тебе… нели секоја девојка го заслужува најдоброто.

Вибраторот Rocks Off Everygirl Rabbit ви ја дава целата стимулација што ја сакате и ви треба.

Со своите два моќни мотори, овој елегантен зајак е подготвен да ви ја расипе и внатрешноста и надворешноста во исто време. Двата мотора може да се користат одделно за да имате можност да го вклучите едниот или другиот независно еден од друг.

Заобленото вратило ја исполнува вашата внатрешност со вибрации во 10 различни поставки за наведнување.

Надворешниот вибратор со љубов се грижи за вашиот чувствителен клиторис со 10 фантастични вибрирачки функции. Уживајте во стимулацијата одделно или заедно кога сакате да одите директно во рајот на вибраторите.

Можете да уживате во вашиот Everygirl каде и да посакате. Вибраторот е водоотпорен и со време на користење до 3 часа, Everygirl Rabbit нема да се измори пред вас.

Вибраторот е изработен од мек силикон и ABS пластика. Лесно се полни преку вклучениот магнетен USB кабел.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена, Црна

Brand

Rocks-Off

Rocks Off е многу популарен бренд за секс играчки, кој за неколку години стана водечки производител на секс играчки во Англија. Заедничко за сите производи на брендот е тоа што тие се темелно тестирани, се со многу висок квалитет и 100% погодни за телото. Rocks-Off се лансираше на светскиот пазар за возрасни со воведувањето на наградуваниот Rock-Chick. Од своето лансирање, компанијата се здоби со завидна репутација како водечки производител на играчки за возрасни во Велика Британија. Уникатниот дизајн, силниот бренд и изборот на материјали несомнено беа клучот за успехот на Rocks-Off. Rocks-Off ги постави стандардите за секс играчки кои се функционални, безбедни за употреба и пред се без фталати. Кога купувате производ Rocks-Off, имате уверување дека тој е дизајниран со задоволство и безбедност како приоритети.
Rocks-Off-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rocks Off – Every Girl Rabbit Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Rock-off-E29583Rocks Off – Every Girl Rabbit Вибратор
Scroll to Top