ALIVE – Futurskin Мастурбатор за мажи

999 ден

Карактеристики:

  • Димензии: 16 cm x 6 cm
  • Материјал: TPE
  • Реалистичен облик на вагина
  • Идеален за машко задоволство
  • Лесно се чисти
  • За повеќекратна употреба
  • Водоотпорен
  • Дискретен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: A-30720 Категорија
Сигурно плаќање
ALIVE – Futurskin Мастурбатор за мажи

Препуштете се на вистинското искуство со ALIVE – Futurskin Мастурбаторот за мажи. Направен од материјали безбедни за телото, овој машки мастурбатор се одликува со реален дизајн на вагината со внатрешни ребра за максимално задоволство. Ергономската форма на овој masturbator го олеснува држењето и користењето, а дизајнот со отворени краеви овозможува лесно чистење. Без разлика дали играте сами или со партнер, ALIVE – Futurskin Мастурбатор за мажи е совршен додаток на вашата колекција за задоволство. Купувајте сега и подобрете го вашето искуство со соло играње!

Играчката лесно се чисти – по употреба, едноставно извадете ја влошката од куќиштето и исплакнете ја под млаз обична вода. Проверете дали играчката е целосно сува пред да ја складирате. Можете дополнително да го дезинфицирате со средство за чистење секс играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Brand

Alive

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ALIVE – Futurskin Мастурбатор за мажи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
ALIVE – Futurskin Мастурбатор за мажи
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top