-21%

Satisfyer – Men Мастурбатор

Original price was: 2399 ден.Current price is: 1899 ден.

Карактеристики:

  • Внатрешен регулатор на притисок
  • Единствена карактеристика на пумпата
  • Ракав изработен од супер мек материјал од сајбер кожа
  • Чисто, хигиенско затворање
  • Дизајн на спортски стил на живот
  • Мешавина од вагинален и орален секс
  • За најдобри оргазми
  • Развиено со Роко Сифреди
  • Се прилагодува на секоја големина на пенис
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E28158 Категорија
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Men Мастурбатор

Совршен притисок, совршена релаксација.

Под стрес сте на работа? Опуштете се со Satisfyer Men masturbator. Со Satisfyer Men, едноставно сами поставете го нивото на притисок. Во зависност од тоа како ви се допаѓа, иновативниот внатрешен регулатор на притисок создава силен или нежен вакуум. Секси ефект: Satisfyer Men практично го голта вашиот пенис. Сензација која ќе ве доведе до интензивна кулминација.

The Satisfyer Men не е било каква играчка. Обезбедува најинтензивна стимулација. Во супермекиот ентериер ве очекува изненадување: уникатно воздушно перниче, кое се претвора во љубовно перниче, го опкружува мекиот ентериер. Новата карактеристика на пумпата ви овозможува да додавате или ослободувате воздух за време на употребата со притискање на копче. На тој начин, вие самите одлучувате колку е затегнат Satisfyer Men.

Секси однадвор и одвнатре: Satisfyer Men се разликува од која било секс играчка што некогаш сте ја виделе. Се издвојува благодарение на неговиот ултра спортски дизајн на животен стил, направен од висококвалитетен силикон. И уште поважно: едноставно се чувствува секси одвнатре, исто така. Ова го гарантира супермекиот материјал Cyberskin. Satisfyer Men лесно се чисти.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Men Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Men Мастурбатор
Original price was: 2399 ден.Current price is: 1899 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top