Tenga – Air Tech Regular Мастурбатор

1499 ден

Карактеристики:

  • Нов внатрешен дизајн за зголемување на вшмукувањето!
  • Нема истекување на лубрикант со сунѓер.
  • Структура на проток на воздух и воздушни перничиња.
  • Ставка за повеќекратна употреба, евтина цена за сопствениците на вакуумски контролер.
  • Вклучено лубрикант (ЛОСИОН РЕАЛ 20 ml).
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: T554548-E24822 Категорија
Сигурно плаќање

Tenga – Air Tech Regular Мастурбатор

Дали барате поинаков masturbator? Дали сакате да уживате како никогаш досега?
Произведени во Јапонија, производите на Tenga се револуција за машката мастурбација бидејќи рекребелните сензации никогаш не ги замислиле и потопени во чувство на неверојатно задоволство.

Со овој Tenga мастурбатор можете да доживеете секс како никогаш досега без потреба да чекате.

Сензации кои го одземаат здивот, одново и одново.

По пробивот лансирање на TENGA AIR-TECH и глобалнoто лансирањето на вакуумскиот контролер доаѓа AIR-TECH вакуумскиот контролер

Сосема новиот AIR-TECH е е дизајниран да обезбеди врвна сензација на вшмукување!

Ова е овозможено поради новата внатрешна структура и лентата за држач за ракави! Сега корисниците со вакуумски контролер можат да уживаат во овој прекрасен мастурбатор за повеќекратна употреба,

Со целосно нова внатрешна структура, вакуумскиот CUP VC за повеќекратна употреба овозможува супериорно вшмукување во споредба со другите AIR-TECH, дури и без вакуум контролер!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Tenga

Тенга е јапонски збор за елегантна, префинета, грациозна и уредна. Производите се стилски, иновативни и смешни. Tenga обезбедува свет на извонредни сексуални искуства преку врвен инженеринг и најквалитетен материјал. Производите на Tenga се најпродаваните секс играчки за мажи во Јапонија, а нејзината популарност брзо расте во остатокот од светот. Тенга производите се нови алатки за мастурбација. Тоа е Onacup (чаша за онанизам) дизајнирана да ви донесе досега непочувствувана сензуална сензација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tenga – Air Tech Regular Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Tenga – Air Tech Regular Мастурбатор
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top