Cutiepies – Мастурбатор Секретарка Саша

1999 ден

Карактеристики:

 • Мастурбатор
 • Тесен вагинален и анален отвор
 • 17 см Длабоко
 • Отстранлива вибрирачка кутија
 • Текстура за додадена стимулација
 • Мек и еластичен TPE материјал
 • Компактен
 • Идеален за машко задоволство
 • Лесно се чисти
 • За повеќекратна употреба
 • Водоотпорен
 • Дискретно
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E33241 Категорија
CUTIEPIES- logo
Сигурно плаќање

Cutiepies – Мастурбатор Секретарка Саша

Запознајте ги CutiePies: колекција на реални мастурбатори, сите со свои страсни личности. Овие дами се направени со ултра мек TPE материјал и сите се опремени со реални отвори за бескрајно галење. Овој masturbator е лесен за чистење, совршена големина и подобар од вистинскиот, ќе се заљубите во CutiePies!

Секретарката Саша го расчисти својот распоред за многу потребното еден-на-еден време. Дали сте подготвени да и покажете кој е шеф?

Нејзините тесни вагинални и анални отвори се длабоки17 см, уникатна текстура и отворени завршетоци за лесно чистење.

Додадената дупка совршено одговара на вклучената отстранлива кутија за високи вибрации при секој удар.

Направено од мек и еластичен TPE материјал кој е 100% безбеден за телото и обезбедува најголемо животно искуство, штом оваа секретарка ќе заврши со вас, ќе се прашувате дали таа е вистинската работа или не!

Компактната големина на Саша ја прави лесно да ја носите со себе насекаде, за галење околу часовникот!

Ќе бидете благодарни што останавте после работното време откако ќе заврши оваа CutiePie со вас!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Cutiepies

Запознајте ги CutiePies: колекција на реални мастурбатори, сите со свои страсни личности. Овие дами се направени со ултра мек TPE материјал и сите се опремени со реални отвори за бескрајно галење. Лесен за чистење, совршена големина и подобар од вистинските, ќе се заљубите во CutiePies!
CUTIEPIES- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cutiepies – Мастурбатор Секретарка Саша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Cutiepies – Мастурбатор Секретарка Саша
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top