Up&Go – Bumpy Јајце Мастурбатор

459 ден

Карактеристики:

  • Антиалергенски медицински силикон
  • Еластична внатрешна текстура
  • Висока толеранција на кожата
  • Вклучена е монодоза на лубрикант на база на вода
  • Димензии: 6,6 cm x 6 cm
  • Идеален за машко задоволство
  • Лесно се чисти
  • Водоотпорен
  • Дискретен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: UG-070 Категорија
Сигурно плаќање

Up&Go – Bumpy Јајце Мастурбатор

Машката мастурбација никогаш не била толку лесна, удобна и пријатна како со Up & Go. Палета модерни мастурбатори за современиот човек.

Bumpy е masturbator направен од медицински антиалергенски силикон. Има висока толеранција на кожата и голема еластичност за совршено вклопување, идеално за сите видови пениси, облици и големини.

Како што имплицира името, во Bumpy ќе најдете текстуриран дизајн кој, во комбинација со монодозата на лубрикант на база на вода што ќе го најдете во јајцето, ќе ги претвори вашите осамени ноќи во ноќи полни со страст. Благодарение на неговата обвивка во облик на јајце, можете да го носите Bumpy каде што сакате, тој е мал и дискретен. За да почнете да уживате, треба само да ја извадите пластичната цевка што ќе ја најдете во јајцето и да го додадете вклучениот лубрикант на база на вода.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Up&Go

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Up&Go – Bumpy Јајце Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Up&Go – Bumpy Јајце Мастурбатор
459 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top