Toro – Мастурбатор со форма на вагина Mann2

2099 ден

Карактеристики:

  • рачен мастурбатор
  • Реално отворање на вагина
  • текстуриран тунел
  • Меки висококвалитетни материјали безбедни за телото
  • Флексибилно тело за максимално задоволство
  • Лесно за чистење
  • Водоотпорен
  • ПРЕПОРАЧАН ЛУБРИКАНТ: На база на вода.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: TO-418 Категорија
Сигурно плаќање

Toro – Мастурбатор со форма навагина Mann2

Торо, мастурбатори со напредна технологија за мажи.

Искусете ја моќната стимулација на реалистичниот masturbator Mann 2. Совршено е максимално да уживате во мастурбацијата или да додадете нешто екстра во вашите односи. Има најквалитетни материјали, меки и полни со текстури и сензации за неспоредливо задоволство.

Внатрешноста на Mann 2, како што рековме, е текстурирана, полна со јазли и жлебови што го тера задоволството да се зголемува експоненцијално. Има отвор во форма на вагина и совршен капак за да биде што е можно поудобно и безбедно. Многу лесно се чисти, само треба да го извадите ракавот и да користите топла вода и добро да го исушите. Користете го вашиот омилен лубрикант на база на вода за дополнително влажно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Toro

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Toro – Мастурбатор со форма на вагина Mann2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Toro – Мастурбатор со форма на вагина Mann2
2099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top