Toro – Cuper Мастурбатор 360

2799 ден

Карактеристики:

  • 4 функции на ротација
  • Ротација од 360º
  • Премиум силикон безбеден за телото
  • Флексибилни и меки материјали
  • USB напојување
  • Отпорен на прскање од вода
  • Препорачуваме употреба на лубрикант на база на вода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: TO-951 Категорија
Сигурно плаќање

Toro – Cuper Мастурбатор 360

Toro, напредна технологија мастурбатори за мажи.

Купер е повеќе од машки masturbator направен од премиум силикон кој има напреден технолошки систем дизајниран за мажи. Овој мастурбатор има 4 функции за ротација од 360º со кои ќе стигнете до места за кои не сте мислеле дека се можни.

И што значи тоа дека има ротационо движење од 360º? Тоа значи дека овие 4 функции прават зоната за вметнување целосно да се ротира, да може да се комбинира само на едната страна, комбинирајќи ја ротацијата лево и десно, со различни времиња и различни брзини.

Неговата форма не е далеку зад онаа на остатокот од брендот, бидејќи неговата дупка, каде што ќе го вметнете пенисот, има форма на уста, а внатрешниот тунел е полн со мали трепки кои, додека се ротираат, ќе ве натераат да добиете неверојатен оргазам. .

Има долга и цврста рачка, идеална за дополнително удобно и сигурно држење, со едноставен интерфејс кој е многу удобен за користење. Се полни преку USB и е отпорен на прскање, за да можете да уживате кога, каде и како сакате.

Не заборавајте да го исчистите вашиот мастурбатор со средство за чистење играчки и топла вода и добро да го исушите. Користете го омиленото подмачкување на база на вода за дополнително влажно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Toro

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Toro – Cuper Мастурбатор 360”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Toro – Cuper Мастурбатор 360
2799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top