CHISA – Јајце Мастурбатор

299 ден

Карактеристики:

  • МАТЕРИЈАЛ: TPE.
  • ДОЛЖИНА: 6,5 см – 30 см.
  • ДИЈАМЕТАР: До 15 см.
  • ПОГОДЕН ЗА: Огромното мнозинство на големини на пениси.
  • ЛУБРИКАНТ: На база на вода.
  • Идеален за машко задоволство
  • Лесно се чисти
  • Водоотпорен
  • Дискретен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CN-920832510 Категорија
Сигурно плаќање

Chisa – Јајце Мастурбатор

Извадете го јајцето од лушпата, истурете го испорачаниот лубрикант во малата дупка во јајцето и ставете го пенисот да се лизне во малата дупка.

Може да се прошири до 30 cm во должина и одговара на сите големини на пенис. Вие или вашиот партнер го контролирате јајцето со рака, и тоа всушност функционира како рачна работа, само многу помека и поинтензивна. Фактот што материјалот е подебел ги прави и внатрешните шари поистакнати, за подобро да се почувствуваат.

Малото masturbator јајце од 6,5 см може да се протега до 30 см во должина.

Јајцето  е совршена играчка за патување. Никој нема да погоди што е тоа!

Направен е како еднократен производ, но лесно може да се користи неколку пати доколку се грижите за него, добро измијте го по употреба и нанесете нов лубрикант. Ви препорачуваме да го држите што подолу на ракавот, за да не го напрегате премногу надворешниот дел.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Chisa

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHISA – Јајце Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
CHISA – Јајце Мастурбатор
299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top