Tenga – Јајце Мастурбатор

419 ден

Карактеристики:

  • МАТЕРИЈАЛ: TPE.
  • ДОЛЖИНА: 6,5 см – 30 см.
  • ДИЈАМЕТАР: До 15 см.
  • ПОГОДЕН ЗА: Огромното мнозинство на големини на пениси.
  • ЛУБРИКАНТ: На база на вода.
  • Идеален за машко задоволство
  • Лесно се чисти
  • Водоотпорен
  • Дискретен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E26317-T551448 Категорија
Сигурно плаќање

Tenga – Јајце Мастурбатор

Извадете го јајцето од лушпата, истурете го испорачаниот лубрикант во малата дупка во јајцето и ставете го пенисот да се лизне во малата дупка.

Може да се прошири до 30 cm во должина и одговара на сите големини на пенис. Вие или вашиот партнер го контролирате јајцето со рака, и тоа всушност функционира како рачна работа, само многу помека и поинтензивна. Фактот што материјалот е подебел ги прави и внатрешните шари поистакнати, за подобро да се почувствуваат.

Малото јајце од 6,5 см може да се протега до 30 см во должина.

Јајцето masturbator TENGA е совршена играчка за патување. Никој нема да погоди што е тоа!

Направен е како еднократен производ, но лесно може да се користи неколку пати доколку се грижите за него, добро измијте го по употреба и нанесете нов лубрикант. Ви препорачуваме да го држите што подолу на ракавот, за да не го напрегате премногу надворешниот дел.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Tenga

Тенга е јапонски збор за елегантна, префинета, грациозна и уредна. Производите се стилски, иновативни и смешни. Tenga обезбедува свет на извонредни сексуални искуства преку врвен инженеринг и најквалитетен материјал. Производите на Tenga се најпродаваните секс играчки за мажи во Јапонија, а нејзината популарност брзо расте во остатокот од светот. Тенга производите се нови алатки за мастурбација. Тоа е Onacup (чаша за онанизам) дизајнирана да ви донесе досега непочувствувана сензуална сензација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tenga – Јајце Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Tenga – Јајце Мастурбатор
419 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top