Handy – Интерактивен Мастурбатор

13290 ден

Карактеристики:

  • Handy – Интерактивен Мастурбатор
  • Тежина: 560 g (практичен главен уред); 1,185 kg (со PSU, лента, навлака, кутија)
  • Кабел за напојување
  • Се полни: Не
  • Упатство за употреба
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32621 Категорија
Сигурно плаќање
Handy – Интерактивен Мастурбатор

Handy е револуционерна masturbator сексуална играчка која ја носи забавата на sextech во вашата спална соба. Филозофијата на Handy се заснова на нормализирање на сексуалната љубопитност и промовирање на сексуалната позитивност за сите. Затоа е направен да биде што е можно поудобно приспособлив со целосно прилагодливиот стисок и должината на ударот за да се приспособат на сите форми, големини и преференции.

Со импресивна максимална брзина од 600 удари во минута, Handy го има најмоќниот (и многу важно, најтивкиот!) Мотор на пазарот на автомати за стимулација. Само седнете и уживајте; Дозволете му на Handy да ја заврши целата напорна работа.

Но, што друго може да направи?

За подобрено искуство, истражете ги онлајн можностите на Handy. Дозволете друго лице да го контролира вашиот Handy™ преку интернет или пробајте синхронизација на видео со филмови за возрасни за да откриете сосема ново ниво на самозадоволство.

Handy може да се пофали со интерактивна поддршка од голем број сајтови со платена содржина, како што се SexLikeReal и FeelXVideos, со уште повеќе на пат. Уште повеќе, Handy е подготвен за VR и работи со сите слушалки, овозможувајќи ви да ги живеете вашите фантазии за врвна извонредна возбуда.

Сакате да испробате нови, возбудливи сензации? Едноставно заменете го TrueGrip ракавот и уживајте во дополнителната димензија на отпуштање од рацете.

Создаден од тим норвешки инженери, Handy ги поддржува скандинавските дизајнерски принципи на функционалност и едноставност во секој детал – од неговата изработка со врвен квалитет која ги вклучува најдобрите електронски компоненти, до неговата пристапна и лесна употреба.

Нема потреба да се плашите од чистењето – патентираната навлака со затворени краеви е лесна за чистење. Само исплакнете ја навлаката со вода по употреба и свртете го навнатре. Тоа е толку едноставно!

Заедно со проширувањето на границите на технолошки персонализирано задоволство. Истомисленици на официјалниот сервер Discord и subreddit споделуваат идеи, монтирања за сам, 3D печатени прилози и генијален софтвер од трета страна (кој го користи отвореното API на Handy). Handy има сè.

 

Нема потреба да се плашите од чистењето – патентираниот ракав со затворен крај го прави чистењето ветре. Само исплакнете го чаурот со сапун и вода по употреба и свртете го навнатре. Тоа е толку едноставно!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Handy – Интерактивен Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Handy – Интерактивен Мастурбатор
13290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top