Fleshlight – Universal Launch Симулатор за мастурбација

15290 ден

Карактеристики:

  • Universal Launch симулатор за мастурбација
  • Универзален држач за паметен телефон
  • Кабел за напојување
  • Водич за брз почеток
  • Упатство за употреба
  • Fleshlight мастурбатор не е вклучен.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха (може да се нарача повторно)

SKU: E33811 Категорија
Сигурно плаќање
Fleshlight – Universal Launch Симулатор за мастурбација

Прицврстете се и држете се! Автоматизирајте ги вашите фантазии со нашиот универзален masturbator! Universal Launch е дизајниран да одговара на поголемиот дел од нашата производна линија И други не-Fleshlight мастурбатори со куќиште! Ја контролира должината и поставеноста на вашите потези, како и брзината. Со својот иновативен систем за контрола на допир, само поставете ги контролите, седнете и уживајте! *Употребата на кој било хардверски производ од трета страна во комбинација со Universal Launch ги прекршува условите за користење и гаранцијата.

Како да се користи
Universal Launch е автоматизирано искуство на Fleshlight за повеќето ваши играчки Fleshlight! Сигурно врзете го вашиот компатибилен производ Fleshlight при користење на Universal Launch. Внесете  го мастурбаторот во отворот предвиден за него. Штом ќе го поставите вп безбедна, посакувана положба, затегнетего мастурбаторот, внимавајте да не се затегне премногу и можеби да не го оштети вашиот Universal Launch или вашиот мастурбатор. Потоа вклучете го и уживајте во многуте карактеристики на производот! Лесните за користење, осветлените копчиња на Universal Launch ви овозможуваат да се приспособите помеѓу четири променливи должини и брзини на мастурбација, движејќи се дури 250 удари во минута. Ако сакате поконцентрирано искуство, скратете ја должината на ударот и префрлете се низ трите достапни зони за задоволство – основа, тело или врв. Универзалниот држач за паметен телефон на врвот ви дава можност да ја гледате омилената содржина додека двете раце се на контролите. Со целосно полнење, вашите сесии можат да траат до 60 минути, но исто така може да се користи додека е приклучен на напојување користејќи го режимот за активно стартување Fleshlight.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Fleshlight

Fleshlight е број 1 најпродавана машка секс играчка во светот. Над 4 милиони мажи ширум светот ја сакаат патентираната текстура на Fleshlight. Некои велат дека тоа е дури и подобро од вистинското. Куќиштето на Fleshlight е дизајнирано во форма на фенерче и е изработено од квалитетна пластика. Капачето е издржливо и едноставно се навртува или исклучува. Текстурата е изработена од мекиот материјал Real Feel Super Skin и дизајнирана да го повторува чувството на пенетративен секс.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fleshlight – Universal Launch Симулатор за мастурбација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fleshlight – Universal Launch Симулатор за мастурбација
15290 ден

Достапност: На залиха (може да се нарача повторно)

Scroll to Top