Addicted Toys – Мастурбатор Вагина

999 ден

Карактеристики:

  • Облик на вагина
  • Материјал: мек, флексибилен и безбеден за телото TPR
  • Без фталати
  • Лесно за чистење
  • Реална пенетрација
  • За повеќекратна употреба
  • Флексибилен
  • водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-224995 Категорија
Сигурно плаќање
Addicted Toys – Мастурбатор Вагина

Adicted Toys претставува совршен мастурбатор за, можете да гп носите со себе каде било, произведени во TPR го зголемуваат чувството на задоволство зголемувајќи ја благосостојбата при машката мастурбација.

Упатство за употреба;

Нанесете пред употреба лубрикант на база на вода без парабени.

По употребата, ако ејакулацијата не настанала внатре, исчистете ја со неутрален ph сапун и топла вода, ако ејакулацијата настанала внатре, извадете ја ракавот, ставете ја под вода и исчистете ја со неутрален pH сапун, оставете ја да се исуши и ќе бидете повторно подготвени за употреба.

Вагина
Материјал; TPR без фалати

Машката мастурбација има многу здравствени придобивки, а ние ги наведуваме овде:

Ја намалува можноста за рак на простата.
Тоа е природен релаксатор, пробајте го после напорниот ден на работа или само да го поминете попладнето, денот или ноќта…
Со редовна употреба на овие чаши може да забележите подобрување во мобилноста на спермата
Благодарение на ејакулацијата, многу од бактериите што ги имаме во телото се исфрлаат, се чистат и можат да избегнат инфекции.
Но, најдобро од сè е зголемувањето на среќата благодарение на фактот што нашиот мозок, кога ќе достигне екстаза, ослободува допамин и окситоцин.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Addicted Toys – Мастурбатор Вагина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Addicted Toys – Мастурбатор Вагина
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top