Joy Cup – Мастурбатор со форма на анус

899 ден

Карактеристики:

  • Облик на анус
  • Материјал: мек, флексибилен и безбеден за телото TPR
  • Без фталати
  • Лесно за чистење
  • Реална пенетрација
  • За повеќекратна употреба
  • Флексибилен
  • водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: J-048 Категорија
Сигурно плаќање

Joy Cup – Мастурбатор со форма на анус

Совршени за мастурбација, masturbator чашите Joy Cup ќе станат ваши совршени придружници за секоја пригода.

Направен од TPE, тој е мек и флексибилен, идеален да се прилагоди на обликот на вашиот пенис и да ви пружи персонализирано задоволство. Запомнете дека за да се зголемат сензациите, препорачливо е да користите омилениот на база на вода пред секоја употреба.

За да го исчистите вашиот мастурбатор, треба да користите само малку топла вода и добро да го исушите. Ако дошло до ејакулација внатре, извадете ја  чаурата и добро исчистете ја, ако е надвор, не е неопходно да се вадите, само користете средство за чистење и малку топла вода.

Машката мастурбација има многу здравствени придобивки, а ние ги наведуваме овде:

Ја намалува можноста за рак на простата.
Тоа е природен релаксатор, пробајте го после напорниот ден на работа или само да го поминете попладнето, денот или ноќта…
Со редовна употреба на овие чаши може да забележите подобрување во мобилноста на спермата
Благодарение на ејакулацијата, многу од бактериите што ги имаме во телото се исфрлаат, се чистат и можат да избегнат инфекции.
Но, најдобро од сè е зголемувањето на среќата благодарение на фактот што нашиот мозок, кога ќе достигне екстаза, ослободува допамин и окситоцин.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Joy Cup

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Joy Cup – Мастурбатор со форма на анус”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Joy Cup – Мастурбатор со форма на анус
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top