Cutiepies – Мастурбатор Спасувачката Лиза

1099 ден

Карактеристики:

  • Мастурбатор
  • Тесен вагинален отвор
  • 15 см Длабоко
  • Отстранлива вибрирачка кутија
  • Текстура за додадена стимулација
  • Мек и еластичен TPE материјал
  • Компактен
  • Идеален за машко задоволство
  • Лесно се чисти
  • За повеќекратна употреба
  • Водоотпорен
  • Дискретен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E33240 Категорија
CUTIEPIES- logo
Сигурно плаќање

Cutiepies – Мастурбатор Спасувачката Лиза

Запознајте ги CutiePies: колекција на реални мастурбатори, секој со свои страсни личности и карактеристики. Овие дами се направени со ултра мек TPE материјал и сите се опремени со реални отвори за бескрајно галење. Овој masturbator е лесен за чистење, совршена големина и подобар од вистинскиот, ќе се заљубите во CutiePies!

Сите раце на палуба! Спасувачот Лизи официјално не е на должност и бара со кого да се бранува – во спалната соба!

Нејзиниот тесен вагинален отвор е длабок 15  сантиметри, уникатна текстура и отворен крај за лесно чистење.

Направено од мек и еластичен TPE материјал кој е 100% безбеден за телото и обезбедува најголемо животно искуство, штом овој спасител ќе заврши со вас, ќе се прашувате дали таа е реална!

Нејзината компактна големина ја прави лесно да ја носите со себе насекаде, за галење околу часовникот!

Лизи практично капе во очај за некој со кој ќе се нурне длабоко во врвното задоволство!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Cutiepies

Запознајте ги CutiePies: колекција на реални мастурбатори, сите со свои страсни личности. Овие дами се направени со ултра мек TPE материјал и сите се опремени со реални отвори за бескрајно галење. Лесен за чистење, совршена големина и подобар од вистинските, ќе се заљубите во CutiePies!
CUTIEPIES- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cutiepies – Мастурбатор Спасувачката Лиза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Cutiepies – Мастурбатор Спасувачката Лиза
1099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top