Satisfyer – Naughty Јајце Мастурбатор

319 ден

Карактеристики:

  • Модел: Naughty
  • TPE Hydro-Active
  • Не му треба лубрикант
  • Високо флексибилен
  • Идеален за машко задоволство
  • Лесно се чисти
  • Водоотпорен
  • Дискретен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 4061504010021 Категорија
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Naughty Јајце Мастурбатор

Воведување на нова иновација од Satisfyer, серијата EGGCITED, колекција на јајца за мастурбирање за модерниот маж.

Овие флексибилни masturbator јајца се целосно направени од Hydro-Active TPE, што значи дека нема потреба од лубрикант, само навлажнете ги со малку вода за супер реалистично, лизгаво чувство!

Додека EGGCITED може да се користи во када или туш бидејќи е водоотпорен, може да стане лизгав поради високо флексибилниот Hydro-Active TPE. Совршена за почетници, оваа револуционерна технологија им овозможува на корисниците да постигнат максимална стимулација на пенисот и да го истегнат производот по должината на вратилото.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Naughty Јајце Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Naughty Јајце Мастурбатор
319 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top