Fleshlight – Мастурбатор Pink Lady

3599 ден

Карактеристики:

  • МАТЕРИЈАЛ: Супер кожа со вистинско чувство.
  • АЛЕРГЕНИ: Без фталати и латекс.
  • ЦЕЛА ДОЛИЖИНА: 25,4 см.
  • ВНАТРЕШНА ДЛАБОЧИНА: 23 см.
  • ВНАТРЕШЕН ДИЈАМЕТАР: 0,7-1,9 cm (Се растегнува).
  • ОТВОРАЊЕ: Вагинално
  • ПРЕПОРАЧАН ЛУБРИКАНТ: На база на вода.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32867 Категорија
Сигурно плаќање

Fleshlight – Мастурбатор Pink Lady

Classic Pink Lady Mini-Lotus Fleshlight се одликува со прекрасна вагина поврзана со безвременска внатрешна текстура. Како и кај секој Classic Fleshlight, овој Mini-Lotus машки masturbator е изграден со нашиот патентиран материјал SuperSkin. Тој е дизајниран да ви даде хиперреалистичко и длабоко задоволувачко искуство.

Fleshlight е број 1 најпродавана машка секс играчка во светот.

Идеален избор за почетници, отворот Classic Pink Lady Mini-Lotus со добредојде ве поканува меѓу неговите мазни и свилени усни. Откако ќе влезете внатре, почувствувајте ги елегантните структури на Mini-Lotus како нежно го масираат вашиот пенис со секој удар. Овој легендарен машки мастурбатор доаѓа со црно куќиште за лесно ракување и задоволувачки движења, без разлика која поза ќе ја изберете. Црното куќиште е со должина од речиси 25 см, а внатрешниот дамски отвор е скоро 22,5 см за да ги собере дури и најголемите примероци.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Fleshlight

Fleshlight е број 1 најпродавана машка секс играчка во светот. Над 4 милиони мажи ширум светот ја сакаат патентираната текстура на Fleshlight. Некои велат дека тоа е дури и подобро од вистинското. Куќиштето на Fleshlight е дизајнирано во форма на фенерче и е изработено од квалитетна пластика. Капачето е издржливо и едноставно се навртува или исклучува. Текстурата е изработена од мекиот материјал Real Feel Super Skin и дизајнирана да го повторува чувството на пенетративен секс.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fleshlight – Мастурбатор Pink Lady”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fleshlight – Мастурбатор Pink Lady
3599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top